Za nami 59. Rozpoczęcie Sezonu w K.Ż. Halny!
Dziękujemy wszystkim Klubowiczom, sympatykom żeglarstwa oraz zaproszonym Gościom za obecność, wspólnie spędzony czas i stworzenie świetnej atmosfery podczas inauguracji nowego sezonu.
Szczególne podziękowania kierujemy do:
* Małgorzata Pępek – Posłanki na Sejm RP
* Grzegorz Puda – Posła na Sejm RP
* Antoni Szlagor – Burmistrza Żywca
* Maciej Sobkowski – Zastępcy Wójta Gminy Łodygowice
* Bogusław Wyleciał – Wójta Gminy Lipowa
* Arkadiusz Wąsik – Członka Zarządu Śląskiego Związku Żeglarskiego
Serdecznie dziękujemy również Henryk 'Szkot' Czekala oraz Szkockiej Trupie za świetny występ i żeglarski klimat, który towarzyszył nam przez cały wieczór 🎶⚓
Dziękujemy za obecność, dobre słowo i wsparcie działalności naszego Klubu.
Przed nami kolejny sezon pełen żeglarskich wydarzeń, regat i wspólnych chwil nad wodą.
Do zobaczenia na przystani! ⚓
Galeria zdjęć w linku poniżej:
👉GALERIA👈